شنوایی شناسی ۸۸همدان

علمی-فرهنگی-هنری

بیعت نامه

بسم الله الرحمن الرحیم 

ربنا اشرح لی صدری و یسرلی امری واحلل عقده من لسانی یفقهو قولی 

یاایهاالمسلمون و یاایتهاالمسلمات واعتصموابحبل الله جمیعا و لا تفرقوا 

از انجا که فلسفه وجودی این وبلاگ وصل کردن است نه فصل کردن و از آنجا که بنای ما بر هیچ گونه دل آزاری و سو تفاهم نیست از این سو تصمیم بر حذف مطالب آنتی دختر و ایجاد یک فضای راحت و در خور شان اعضای کلاس داریم. 

امید است که با عنایات بی کران الهی و بارش باران رحمتش این جنگ نرم آغازی برای جوی نو در کلاس و تحولی عظیم در بین بچه های کلاس باشد. 

اگر در این مدت جنگ نرم مطالبی در وبلاگ درج شد حمل بر بی احترامی و نیات خبیثه نباشد. 

قیل از بیان مفاد این بیعت نامه از کلیه کسانی که این مطلب را می خوانند خواستاریم که بقیه را هم مطلع سازند: 

۱)در طول تمام امتحانات دوره کارشناسی (اعم از حذفی   کوئیز پایان ترم و...) طرف مقابل جنگ پسران کلاس را از فیوضات مادی و معنوی ورقه های خود مستفیض گردانند. 

۲)در صورت درج هر گونه مطالب سر کاری و آنتی پسر این بیعت نامه طی مراسم خاصی در جلوی انظار عمومی و رسانه های گروهی(اعم ازCNN  BBC رادیو فردا و شبکه همدان و...) کان لم یکن تلقی شده و اقدامات اصلی در جهت پیشبرد اهداف شاقه پسران کلاس به منصحه ظهور خواهد رسید. 

3) از خواندن نظرات تایید نشده نویسندگان وب شدیدا و اکیدا خودداری نموده و انجام این عمل قبیحه برابر شروع جنگ جهانی سوم است. 

4)شخص شخیص امپراطور(میثم) و وزیر اعظم(مهدی) این جنگ در طول ترم بعد از آوردن هر گونه خودکار  کاغذ و هرگونه وسیله ای که منتج به فراگیری علم شود خودداری نموده لذا تمام جزوات ترم بعد از خزانه علمی خانم ها اخذ خواهد شد(سعی شود جزوه همه بانوان کلاس مرتب منظم و فاقد هر گونه قلم خوردگی باشد.آوردن این ادوات فقط در صورت تهدید استاد مبنی بر حذف واحد درسی می باشد. 

5)از سوال پیچ کردن اساتید محترم ومحترمه و ذیق کردن وقت شغل شریف پسران کلاس(خواب) جدا اجتناب فرمایید. 

یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا 

                                                                                              و من الله التوفیق...

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 9 دی‌ماه سال 1389 ساعت 07:18 ب.ظ | نویسنده: میثم | چاپ مطلب 1 نظر