X
تبلیغات
زولا

شنوایی شناسی ۸۸همدان

علمی-فرهنگی-هنری

جهت جلوگیری از قساوت قلب (که با روحیه توانبخشی و حس همدردی با بیماران منافات دارد) ناشی از خواب مفرط در هوای مطبوع بهاری و مکان آرامش بخش خوابگاه این جانبان(زلیخا و ابتسام) تصمیم جدی بر امر مهم درس خواندن و مطالعه گرفتیم اما پس از گشتن و زیر و رو کردن انبار کاه جزوات در پیدا کردن هر گونه جزوه مرتبط با دروس مشکل این ترم نا امید شدیم اما به قول شاعر که پایان شب سیه سپید است جرقه ای در مغز این دو نابغه کلاس زده شد و در پایان نتیجه گرفتیم که در راستای بهره گیری از پشتیوانه های عظیم علمی موجود در کلاس ، جلوگیری از هر گونه توطئه و کار شکنی از جانب هر یک از همکلاسیان ، شفاف سازی فضای علمی-آموزشی کلاس ، برقراری شعار عدالت و مساوات برای همه و جهت خدمات رسانی و رفاه حال دانشجویان عزیز اقدام به تشکیل ستاد مبارک جزوه نویسی بکنیم. لازم است متذکر شویم که از اهداف مهم این تشکل افزایش تمرکز وسرعت عمل نوشتن در گروه جزوه نویسان زحمتکش وایجاد محیطی آرام وبدون هر گونه استرس ودغدغه ی فکری ناشی از نوشتن جزوه برای خواب ودیدن رویاهای صادقه آقایان محترم سامعی واسلامی خواه وایجاد موجبات شادی این دو بزرگوار است. 

 

آقایان و خانمهای کاندید معزز ومکرم به شرح زیر می باشند:  

۱-آقای بیگزاده جزوه ی بانوی گرامی امامی (به دلیل سابقه ی درخشان ایشان در این امر طبق گفته پسرای کلاس) 

 ۲-خانم فخر محمدی جزوه  ENT استاد جهانشاهی  

3-خانم صیادی جزوه ENT استاد احمدی 

4-خانم حاجیلو جزوه استاد رضایی(مرده!!) 

5-خانم مراد حاصلی جزوه اکوستیک استاد نظری 

 

واما لایحه های مورد نظر تصویبی ستاد:(لطفا در اجرای این مفاد نهایت بذل وتوجه را به کار گیرید) 

 

1-آوردن هر گونه بهانه اعم از خوابم می اومد، صدای استادو نشنیدم، وقت نداشتم، امتحان داشتم ، عروسی پسر عمم بود، نیمروم سوخت، به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود. 

2- ارائه ی جزوات خوش خط به موقع نشان دهنده ی شخصیت شماست!!! 

3-رفع اشکالات علمی موجود در جزوه ی هر یک از جزوه نویسان محترم با آوردن منابع علمی معتبر در فضای کاملا دوستانه وبدون هیچ گونه تحقیر توسط خود گروه جزوه نویسی صورت می پذیرد. 

4-رساندن جزوه به افراد غیر عضو پیگرد قانونی داشته ومطابق قوانین ستاد برخورد با تخلفات جزوه نویسی(ابتسام وزلیخا) با اشد مجازات برخورد خواهد شد. 

5-جهت جلوگیری از شوک ناشی از شادی مفرط دو عزیز گرامی آقای سامعی واسلامی خواه وجلوگیری از تبعیض بین دوستان تهیه ی برگه های جزوه نویسی به ایشان موکول شده وبا استفاده کنندگان از این برگه ها به عنوان چک نویس بخصوص خانم صیادی (جهت تمرین املا!کلمات زبان)از جانب ستاد جلوگیری از قاچاق واستفاده ی غیر قانونی از این سرمایه ملی (زلیخا وابتسام)برخورد جدی خواهد شد. 

6-صدور المثنی جزوات غیر قانونی به حساب آمده لذا در حفظ جزوات خود کوشا باشید. 

 

از همکلاسیان جدید آقایان قریشی وبلندی خواستاریم که درکاهش سرعت گفتار بانوی گرانقدر حداکثر تلاش خویش را به کار گیرند واز این طریق به آقای بیگزاده کمک کرده باشند در غیر این صورت در آینده جزوه ای به ایشان تعلق نخواهد گرفت وناظران کیفی این پروژه ی خطیر(ابتسام وزلیخا) با شما طبق قوانین مصوبه برخورد خواهند کرد. 

در پایان موافقت ومخالفت خود را اعلام داشته و در صورت داشتن هرگونه نظر و ایده ی خاص دریغ نفرمایید.                                                                                         

                                                                                                  

                                                                       با تشکر زلیخا و ابتسام            

تاریخ ارسال: جمعه 16 اردیبهشت‌ماه سال 1390 ساعت 01:50 ب.ظ | نویسنده: ابتسام | چاپ مطلب 9 نظر